Raport z działalności agencji

Agencja w liczbach

0 LAT

Na rynku

0 +

Zespół produkcji i kreacji eventowej

PLN 0

Przychód netto 2020 r.

PLN 0

Przychód netto 2021 r.

Słowo o agencji

Jesteśmy jedną z największych agencji eventowych w Polsce. Uważnie słuchamy i odpowiadamy na realne potrzeby naszych klientów. Działamy kompleksowo i proponujemy gotowe rozwiązania offline lub online. Od 12 lat jesteśmy stabilnym partnerem dla topowych marek. Stawiamy na ludzi i ich kompetencje. Kreatywność łączymy z najlepszym client service na rynku. Nasza dewiza: tworzyć najlepsze eventy w Polsce, najbardziej angażujące strefy festiwalowe, wydarzenia online, które budzą emocje oraz akcje marketingowe, które są przede wszystkim skuteczne.

 

rafal-kupidura

Rafał Kupidura

Prezes Zarządu

Kluczowy zespół

rafal-kupidura

Rafał Kupidura

Prezes Zarządu

Aneta Zawiślak

Aneta Zawiślak

Dyrektor Zarządzająca

Marika Gołębiowska-doc

Marika Gołębiowska

Head of Dell Technologies

Dawid Bednarski

Dyrektor Kreatywny

Core Business agencji

Mamy szeroki zakres kompetencji event marketingowych – od strategii i kreacji, po produkcję.

 

Z nami kompleksowo zrealizujesz:

– eventy offline

– eventy online

– eventy międzynarodowe

– konferencje i kongresy

– gale i celebracje

– strefy festiwalowe i targowe

– integracje i team building

– premiery produktów

– field marketing

Aneta Zawiślak

Aneta Zawiślak

Dyrektor Zarządzająca

Unikalne kompetencje agencji

My po prostu dowozimy! Naszą siłą jest client service. Potwierdza to grono naszych stałych, wieloletnich klientów, takich jak Philip Morris Polska, Dell Technologies Polska, Pepco czy Orange. W 2021 roku pozyskaliśmy kilku nowych i żadnego nie straciliśmy. Otrzymaliśmy też najwyższą ocenę klientów w badaniu Kantar 2021 dla Media Marketing Polska. Dlaczego są zadowoleni ze współpracy z nami? Ponieważ komunikujemy się jasno i otwarcie, przestrzegamy etyki zawodowej, świetnie rozumiemy briefy i kategorie produktowe, a do tego znamy się na technologii i potrafimy jej użyć. Wniosek? Nie tylko kreujemy angażujące doświadczenia marki, ale przede wszystkim odpowiadamy na konkretne potrzeby klientów.


if-dawid-bednarski

Dawid Bednarski

Dyrektor Kreatywny

TOP 6 naszych Eventów

Przedstawiamy nasze najlepsze eventy w latach 2019-2021 r.

Grupowy Kongres Flotowy Volkswagen Financial Services i Volkswagen Group Polska 2021 - cykliczny kongres VWFS i VGP

Volkswagen Financial Services był gospodarzem Kongresu, który odbył się we współpracy z markami Volkswagen Group Polska. Zmieniliśmy Cukrownię Żnin w pełne innowacji miejsce do rozmów o wyzwaniach i trendach rynkowych w branży automotive a zaproszeni goście mogli przetestować specjalnie przygotowane samochody w ramach oferty flotowej.

Mały Wielki Sport - employer branding dla Żabki

Trwający kilka tygodni projekt online angażujący i integrujący około 3000 pracowników Żabki. Przed uczestnikami codziennie stawały nowe wyzwania sportowe i digitalowe: od biegania, poprzez jazdę na rowerze po warcaby.

GO.25 | Everythink Fashion Omnichannel Platform - ogłoszenie strategii Grupy CCC

Najważniejsze wydarzenie online Grupy CCC w 2021 roku, czyli ogłoszenie strategii do 2025 roku. Produkcja objęła stworzenie scenariusza wydarzenia, filmu korporacyjnego, pełnej oprawy graficznej wydarzenia, wizualizacji sklepu CCC oraz streaming, montaż i postprodukcję całego materiału.

Digital Technologies Forum 2019 - międzynarodowa konferencja / roadshow dla Dell Technologies

Jedna z największych konferencji technologicznych w Europie, zakończona największym kongresem IT w Polsce. Realizowana w 12 krajach w latach 2017, 2018 i 2019, prezentowała nowinki technologiczne Dell Technologies. Cykl nagrodzony MP Power w 2019 roku.

Orange Forum 2021 - coroczna konferencja Orange Polska w wersji online

Najwyżej ocenione przez uczestników Orange Forum w historii! Kompaktowy event online, który w zwartej formule zaprezentował osiągnięcia firmy dla 1500 pracowników. Ta wysoka nota od uczestników cieszy szczególnie, ponieważ Orange w ciągu roku realizuje dziesiątki wewnętrznych eventów online!

Strefa Philip Morris (producenta IQOS) na Kongresie 590 - wsparcie dla PMI Polska 

Od wielu lat regularnie wspieramy naszego klienta Philip Morris Polska w działaniach w brand retail i field marketingu. Projektujemy przestrzenie sprzedażowe oraz działania marketingowe w butikach oraz realizujemy strefy specjalne, jak powyższa na Kongresie 590.

Realizacje online i offline

Zestawienie dla lat 2020 i 2021 r.

0

Online 2020 r.

0

Offline 2020 r.

0

Online 2021 r.

0

Offline 2021 r.

Lista nagród od 2019 r.

Rok 2019

 • MP POWER 2019
  – Nagroda główna za międzynarodowy projekt DELL TECHNOLOGIES FORUM ROADSHOW / PROJEKT EVENT
  – Nagroda główna za VIDEO POD EXPERIENCE / PRODUKT
 • POS STARS 2019
  – Nagroda główna za POS FUTURE THINKERS dla Dell Technologies / POS EVENT

Rok 2020

 • KREATURA 2020
  – Wyróżnienie za projekt NEW REALITY KICK OFF / Reklama Własna
 • KREATYWNA BRANŻY EVENTOWEJ 2020

Rok 2021

 • MP POWER 2021
  – Kreatywna Roku Branży Eventowej
  – Nagroda w kategorii Event – Integracja Online

Dodatkowe informacje o agencji

Imagine Nation razem z Focus Nation (agencją komunikacji 360) oraz Moonsteps (software solutions team) wchodzą w skład IF Nation Group. Jako Grupa jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, eventowe, technologiczne i software’owe. Czerpiemy z synergii i stabilności grupy. Wspólnie od 20 lat odkrywamy nowe obszary, a często wręcz wyznaczamy kierunki w rozwoju branży komunikacyjnej, rozumiejąc zmieniające się potrzeby klientów. Rozpoczynając współpracę z nami możesz oczekiwać szerokiego wsparcia dla Twojego biznesu – od stałej obsługi marki, poprzez platformy komunikacji, aktywacje konsumenckie i wsparcie sprzedaży, software development do procesów automation, po długo- i krótkoterminowe kampanie 360°.

Nasi kluczowi Klienci

©2021. SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej. All Rights Reserved.