Raport z działalności agencji

Agencja w liczbach

0 LAT

Na rynku

0 +

Zespół produkcji i kreacji eventowej

PLN 0

Przychód netto 2022 r.

PLN 0

Przychód netto 2021 r.

Słowo o agencji

Jesteśmy jedną z największych agencji eventowych w Polsce. Stawiamy na kreatywność i najlepszy client service. Uważnie słuchamy i odpowiadamy na realne potrzeby naszych Klientów. Działamy kompleksowo i proponujemy gotowe rozwiązania offline lub online. Od 13 lat jesteśmy stabilnym partnerem dla topowych marek. Stawiamy na ludzi i ich kompetencje. Nasza dewiza: tworzyć najlepsze eventy w Polsce, najbardziej angażujące strefy festiwalowe, wydarzenia online, które budzą emocje oraz akcje marketingowe, które są przede wszystkim skuteczne.

rafal-kupidura

Rafał Kupidura

Prezes Zarządu

Kluczowy zespół

rafal-kupidura

Rafał Kupidura

Prezes Zarządu

Aneta Zawiślak

Aneta Zawiślak

Dyrektor Zarządzająca

Marika Gołębiowska-doc

Marika Gołębiowska

Head of Dell Technologies

Dawid Bednarski

Dyrektor Kreatywny

Core Business agencji

Mamy szeroki zakres kompetencji event marketingowych – od strategii i kreacji, po produkcję.

Z nami kompleksowo zrealizujesz:

– eventy offline i online

– eventy międzynarodowe

– konferencje i kongresy

– strefy festiwalowe i targowe

– gale i celebracje

– premiery produktów

– field marketing
– integracje i team building
– projekty specjalne

Aneta Zawiślak

Aneta Zawiślak

Dyrektor Zarządzająca

Unikalne kompetencje agencji

My po prostu dowozimy! Naszą siłą jest client service. Potwierdza to grono naszych stałych, wieloletnich klientów, takich jak Philip Morris Polska, Dell Technologies Polska, Pepco czy Orange. W 2022 roku pozyskaliśmy kilku nowych klientów i żadnego nie straciliśmy. Zdobyliśmy dwie nagrody MP Power Awards, w tym po raz trzeci nagrodę Kreatywnego Roku Branży Eventowej. Dlaczego Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami? Ponieważ komunikujemy się jasno i otwarcie, przestrzegamy etyki zawodowej, świetnie rozumiemy briefy i kategorie produktowe, a do tego znamy się na technologii i potrafimy jej użyć. Wniosek? Nie tylko kreujemy angażujące doświadczenia marki, ale przede wszystkim odpowiadamy na konkretne potrzeby klientów

if-dawid-bednarski

Dawid Bednarski

Dyrektor Kreatywny

TOP 6 naszych Eventów

Przedstawiamy nasze najlepsze eventy w latach 2020-2022 r.

Dell Technologies Forum 2022 - międzynarodowa konferencja / roadshow dla Dell Technologies

Jedna z największych konferencji technologicznych w Europie, zakończona największym kongresem IT w Polsce, podczas którego prezentowane są innowacje i nowości technologiczne Dell Technologies. Roadshow realizujemy od 2017 roku. W 2022 roku odwiedziliśmy 6 krajów: Czechy, Serbia, Grecja, Węgry, Rumunia i Polska. W trasie byliśmy przez dwa miesiące, a przy każdej realizacji towarzyszyło nam 12 ton sprzętu. Nasz roadshow został nagrodzony MP Power Award 2019.

Mały Wielki Sport - employer branding dla Żabki

Pandemia postawiła przed nami nowe wyzwania dotyczące employer brandingu i firmowych integracji. Jak zaangażować 3000 pracowników i dać im poczucie, że robią coś razem w okresie, kiedy możliwości spotkania są ograniczone? I jak podnieść ich poczucie well-being? Przed podobnymi pytaniami stanęło wiele organizacji. Odpowiadając na tego typu potrzeby, wspólnie z Żabką, zbudowaliśmy sportową platformę online, która przez 3 tygodnie aktywowała pracowników. W ramach projektu Mały Wielki Sport codziennie stawialiśmy przed uczestnikami nowe wyzwania sportowe i digitalowe: od biegania, poprzez jazdę na rowerze, po warcaby. Raz w tygodniu Irek Bieleninik w dynamicznych video dodatkowo podgrzewał atmosferę. Prowadzący sam podejmował wyzwania i „z trasy” w autentyczny sposób zagrzewał do walki o nagrody. Ten projekt znacząco podniósł poziom endorfin wszystkim uczestnikom! W 2022 r. projekt został nagrodzony MP Power Awards w kategorii „Event – Integracja Online”.

Strefy festiwalowe na 10 największych wydarzeniach muzycznych w Polsce w 2022 r.

Strefy festiwalowe to nasza specjalność! Doskonale znamy ich specyfikę, bo produkujemy je od 9 lat na największych i najważniejszych wydarzeniach w Polsce. To do realizowanych przez nas stref dla marki IQOS oraz Jack Daniels można było zajrzeć również w 2022 r. podczas Orange Warsaw Festival, Open'er Festival, Fest Festival, czy Pol’and’Rock Festival. Łącznie to 36 dni festiwalowych, 73 dni montaży i demontaży oraz 90 osób pracujących nad realizacją. Nasz cel to tworzenie niezapomnianych, unikatowych przeżyć pamiętając, że realizują konkretne cele biznesowe naszych Klientów. Zawsze szukamy niesztampowych atrakcji. To w naszych strefach pojawiło się robotyczne ramię a'la roller coaster, czy gigantyczny surfer.

Uroczysta Gala Wektory 2022 Pracodawcy RP

Gala Wektory skupia co roku wybitne osobistości ze świata biznesu, polityki, kultury i mediów, które w sposób szczególny wpływają na rozwój polskiej gospodarki. W 2022 r. naszym zadaniem było odświeżenie formuły Gali, nadanie jej prestiżowego charakteru z wykorzystaniem nowoczesnej oprawy wizualnej, ciekawych rozwiązań technicznych i scenograficznych. Galę dla 450 wyjątkowych gości uświetnili wyjątkowi artyści - Andrzej Krzywy, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski i Piotr Cugowski. Odpowiadaliśmy za kompleksową obsługę tego prestiżowego wydarzenia - od kreacji po produkcję, w tym: ✔ Komunikacja wydarzenia: strona z rejestracją, materiały komunikacyjne ✔ Koordynacja działań z Partnerami wydarzenia ✔ Scenariusz i reżyseria ✔ Oprawa artystyczna ✔ Technika i scenografia ✔ Lokalizacja

Orange Forum 2021 - coroczna konferencja Orange Polska w wersji online

Projekt został wyróżniony, jako najlepszy w historii, przez najważniejszych odbiorców wydarzenia – widzów, pracowników Orange Polska. Event w 100% spełnił założenia strategiczne a pozytywny odbiór widzów wpłynął na formułę kolejnych wydarzeń naszego Klienta. Mocne call to action, które stanowiło podtytuł wydarzenia oraz liczne interakcje, warsztaty w trakcie trwania eventu dawały uczestnikom poczucie wspólnoty pomimo formuły online. Event wzmocnił społeczność managerów, podkreślił siłę doświadczenia zespołu, ale również pokazał, jak ważna jest każda jednostka w organizacji oraz jej głos oddawany wirtualnie poprzez online’owe narzędzia i warsztaty przeprowadzone w trakcie realizacji.

Gala 10. urodziny Elle.pl

W 2022 r. mieliśmy przyjemność realizować Galę urodzinową Elle.pl dla Burda Media Polska. W Centrum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim spotkało się ponad 300 osób ze świata mody, urody i sztuki. Modelki, gwiazdy, projektanci, muzycy i influencerzy bawili się przy setach DJ-skich inspirowanych najlepszymi rave’ami. Za konsoletą stanęły – Lulu Malina, Monster oraz Armina, wszystko w lifestylowym duchu ELLE!

Realizacje online i offline

Zestawienie dla lat 2021 i 2022 r.

0

Offline i Online 2021 r.

0

Offline i Online 2022 r.

Zobacz relację z Gali 10. urodzin Elle.pl

Uroczysta Gala Wektory 2022 Pracodawcy RP - relacja video

Lista nagród od 2020 r.

Rok 2020

  • KREATURA 2020
    – Wyróżnienie za projekt NEW REALITY KICK OFF / Reklama Własna
  • KREATYWNA BRANŻY EVENTOWEJ 2020

Rok 2021

  • MP POWER 2021
    – Kreatywna Roku Branży Eventowej
    – Nagroda w kategorii Event – Integracja Online

Dodatkowe informacje o agencji

Imagine Nation razem z Focus Nation (agencją komunikacji 360) oraz Moonsteps (software solutions team) wchodzą w skład IF Nation Group. Jako Grupa jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, eventowe, technologiczne i software’owe. Czerpiemy z synergii i stabilności grupy. Wspólnie od 20 lat odkrywamy nowe obszary, a często wręcz wyznaczamy kierunki w rozwoju branży komunikacyjnej, rozumiejąc zmieniające się potrzeby klientów. Rozpoczynając współpracę z nami możesz oczekiwać szerokiego wsparcia dla Twojego biznesu – od stałej obsługi marki, poprzez platformy komunikacji, aktywacje konsumenckie i wsparcie sprzedaży, software development do procesów automation, po długo- i krótkoterminowe kampanie 360°.

Nasi kluczowi Klienci

©2021. SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej. All Rights Reserved.