logo_Ibento__TFD-white

Raport działalności agencji

Agencja w liczbach

0 LAT

Na rynku

0 +

Liczba zatrudnionych w agencji

PLN 0

Przychód netto 2022 r.

PLN 0

Przychód netto 2021 r.

Słowo o agencji

Mamy ogrom frajdy – robiąc dla Was eventy.

Nasza agencja eventowa, działająca od 2014r., to wybuchowa mieszanka doświadczonych i ambitnych specjalistów.  Ciężko nam ukryć, że praca jest naszą pasją.  Eventy, marketing i reklama to nasze życie, to nam daje energię i moc do tworzenia  niezapomnianych   wydarzeń.

W naszych strukturach mamy najlepszych z najlepszych, a tworzą oni:

Ibento Events – kreacja i produkcja wydarzeń biznesowych, marketingowych o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym

Ibento Digital – tworzymy i realizujemy kompleksowe kampanie marketingowe, w tym łączących on-line z off-line’m.

Ibento Incentive – organizujemy i doradzamy klientom w wykorzystaniu incentive travel jako narzędzia motywowania i nagradzania pracowników, zespołów i partnerów w biznesie

Ibento Design – wierzymy, że dobry design może transformować i napędzać. Tworzymy strony pełne identyfikacji marki, ale również scenografie eventowe.

 

ibento-artur-polgrabi

Artur Półgrabi

Prezes Zarządu 

Osoby zarządzające

Przedstawiamy kluczowe osoby zarządzające naszej agencji

ibento-artur-polgrabi

Artur Półgrabia

Prezes Zarządu

ibento-krzysztof-koczur

Krzysztof Koczur

Członek Zarządu

Core Business agencji

Naszym atutem jest wszechstronność! Mamy doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń, pikników, targów, spotkań integracyjnych, a także imprez masowych. Wszystko na skalę ogólnokrajową i międzynarodową. Wiele z naszych imprez odbyło się na wysokim rangą szczeblu rządowym.

Ibento Team, to odważni zawodnicy, nie boją się podjąć żadnego wyzwania. Napędza nas chęć rozwoju, tworzenia, działania oraz wysoko postawiona poprzeczka.

ibento-krzysztof-koczur

Krzysztof Koczur

Członek Zarządu

Unikalne kompetencje agencji

Jesteśmy agencją eventową z doświadczeniem ponad 20 lat w organizacji wydarzeń. Dziś dostarczamy unikatowych rozwiązań w środowisku online. Dzięki licznej grupie partnerów technologicznych, a także know-how które zebraliśmy podczas licznych realizacji, jesteśmy w stanie wyprodukować niepowtarzalne i jednocześnie efektowne wydarzenie bazując na naszym profesjonalizmie i kompetencji. Naszym celem jest tworzenie wydarzeń ciekawych, jakościowych i skupiających uwagę widza. Dlatego stawiamy na produkcję w jakości telewizyjnej, opartej na dokładnym scenariuszu, odpowiednim doborze rozwiązań technologicznych i reżyserii.

ibento-artur-polgrabi

Artur Półgrabia

Członek Zarządu

TOP 6 naszych Eventów

Przedstawiamy nasze najlepsze eventy w latach 2019-2021 r.

Forum Sukcesu Polskiego Biznesu

Chcielibyśmy zrobić targi połączone z wykładami. Brzmi banalnie, prawda? Wystarczy spojrzeć zerknąć na zdjęcia, aby wiedzieć, że tak nie było. Autorska zabudowa 34 stoisk własnej produkcji, nietuzinkowe rozwiązanie w postaci oznaczenia miejsca, scena – majstersztyk wizualny z efektem przestrzennym. Kilka tysięcy osób odwiedzających, kilkanaście wykładów merytorycznych, lekcja przedsiębiorczości dla licealistów oraz gala wręczenia nagród dla przedsiębiorców, którzy osiągnęli największy sukces przez 30 ostatnich lat.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Inspirujące warsztaty, wirtualne wycieczki, prezentacja projektów, liczne konkursy z wartościowymi nagrodami. Dwa dni koncertowe, dwa różne miejsca, trzech łódzkich artystów, kilka tysięcy widzów – onsite oraz online. Wyjątkowa oprawa techniczna, doskonałe przygotowanie wydarzeń, oprawa artystyczna i multimedialna – wszystkie te elementy współgrały ze sobą i dzięki temu stworzono wydarzenie ciekawe w odbiorze dla publiczności. .

Huuuge Summer Party

500 osób, 3 dni, 4 imprezy, 4 lokalizacje. Wydarzenie specjalne, podczas którego wyszło nasze zamiłowanie do hardkorowych imprez. Pełna logistyka uczestników z całego świata, kilkanaście ciężarówek sprzętu, w tym mebli, cateringu, techniki, multimediów i scenografii.

Święto Kolejarza

Wydarzenie, które w naszej agencji zyskało rangę wręcz kultowego. Nieprzerwanie od 2016 roku Teatr Wielki staje się naszym nowym domem na okrągłe 24 godziny. Święto Kolejarza, o którym mowa, organizowane jest przez Polskie Koleje Państwowe S.A. i jest najważniejszym wydarzeniem dla kolejarzy z całego kraju. Podczas imprezy wręczane są odznaczenia resortowe oraz państwowe, nadawane przez Prezydenta RP.

Forum Miast i Regionów

Centrum Wystawienniczo – Kongresowe G2A Arena w Jesionce przez dwa dni gościło ministrów, ambasadorów, ekspertów i przedstawicieli firm oraz instytucji, którzy debatowali o tym jak zbliżyć Bałkany Zachodnie do Unii Europejskiej. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach polskiego przewodnictwa w Procesie Berlińskim. Oprócz sesji wysokiego szczebla, konferencji prasowych oraz dyskusji merytorycznych przygotowano strefę wystawienniczą, gdzie beneficjenci zaprezentowali projekty zrealizowane przy udziale unijnych funduszy

Kongres Dealerski

Zieleń uspokaja, ale i zaskakuje! Obsługując po raz kolejny, w większości tych samych uczestników Kongresu Dealerskiego Skody, musieliśmy postawić na element zaskoczenia i efekt WOW! Udało nam się między innymi dzięki elementom scenografii, które były majstersztykiem w naszym wykonaniu: ścianka z żywych roślin 4x4m, scena w kształcie znaczka marki i ogromny ekran LED, o wielkości 60m2 Wszystko osadzone w duchu ECO – hotel Narvil, eco samochód, eco scenografia, eco gadżety!

Realizacje online i offline

Zestawienie dla lat 2022 i 2021 r.

0

Online 2022 r.

0

Offline 2022 r.

0

Online 2021 r.

0

Offline 2021 r.

Zobacz nasz Showreel

Lista nagród od 2019

MP Power Awards – Młody Kreatywny Roku

MP Power Awards – Event firmowy – integracja

MP Power Awards – Event hybrydowy

Dodatkowe informacje o agencji

Ibento to smart agencja

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy w naszych szeregach wielopoziomową strukturę firmy (zarząd, kreacja, produkcja, logistyka, marketing & PR, dział graficzny), która dopracowana jest do perfekcji. Włożyliśmy wiele wysiłku, czasu, przeszliśmy badania osobowości i szkolenia, aby dopasować swoje style działania i myślenia. Staliśmy się unikalnym zespołem. Na co dzień korzystamy z wielu narzędzi do zarządzania czasem oraz projektami. Dzięki takim rozwiązaniom każdy członek zespołu ma wiedzę dotyczącą postępu prac.

Ibento to:

– 7 lat formalnej działalności na rynku;

– 36 wyjazdów Incentive, grupy od 10 do 100 osób (od 2018 roku);

– Kilkadziesiąt wdrożonych identyfikacji wizualnych;

– Kilkadziesiąt zintegrowanych kampanii marketingowych;

– 55 projektów rocznie;

– Blisko 500 zrealizowanych eventów;

Setki projektów, miliony pomysłów.

Ibento! WoW!

Nasi kluczowi Klienci

©2021. SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej. All Rights Reserved.