MicrosoftTeams-image (4)

Zapraszamy do zapoznania się z raportem naszej agencji

Raport z działalności agencji

Agencja w liczbach

0 LAT

Na rynku

0 +

Zespół produkcji i kreacji eventowej

PLN 0

Przychód netto 2020 r.

PLN 0

Przychód netto 2021 r.

Słowo o agencji

El Padre to jedna z najbardziej uznanych agencji event marketingu na polskim rynku. Nasz zespół to kompozycja kompetencji, kreatywności i rzetelności. Staramy się, aby każdy z tworzonych projektów był autorskim dziełem łączącym śmiałe podejście, szacunek dla zasobów oraz precyzyjną realizację. Produkcje oraz załoga El Padre doceniane są przez klientów oraz autorytety branży eventowej, marketingowej i kreatywnej, czego wyrazem są zdobyte przez nas nagrody.

elpader-sebastian-oprzadek

Sebastian Oprządek

Prezes Zarządu

Kluczowy zespół

Sebastian Oprządek

Prezes Zarządu

Jakub Ćwiklński

Wiceprezes Zarządu

Wojciech Cłapiński

Wiceprezes Zarządu

Piotr Karasiński

Wiceprezes Zarządu

Core Business agencji

Jako agencja specjalizujemy się działaniach event marketingowych. W trakcie pandemii mocno rozwinęliśmy także swoje kompetencje Digital Eventowe. Organizację wydarzeń wspieramy własnym studiem kreatywnym/copy oraz graficznym 2D/3D. Dla naszych klientów realizujemy również zadania z zakresu reklamy, e-commerce czy produkcji filmowych.

elpader-jakub-cwiklinski

Jakub Ćwikliński

Wiceprezes Zarządu

Unikalne kompetencje agencji

Największym atutem El Padre jest jakość realizowanych przez nas usług. Dzięki wyjątkowej strukturze, każdy projekt realizowany przez agencję otrzymuje wkład wieloletniego doświadczenia jednego ze wspólników. Doceniają to klienci, którzy zgodnie potwierdzają, że czują się z nami BEZPIECZNIE.

 

elpader-wojciech-chlapinski

Wojciech Cłapiński

Wiceprezes Zarządu

TOP 6 naszych Eventów

Przedstawiamy nasze najlepsze eventy w latach 2019-2021 r.

Internet Governance Forum 2021 - Ministerstwo Cyfryzacji / ONZ

Międzynarodowa konferencja ONZ, w której wzięło udział 10 000 osób z czego 1500 w Katowicach. 26 równoległych sesji przez 5 dni onsite i online (Zoom, Youtube), 45 wystawców z całego świata. Autorski koncert NOSPR i kilkunastu solistów wspólnie z Adamem Sztabą, transmitowany w TVP.

Samsung Unplugged – Samsung R&D Poland

Event świąteczny dla 1500 pracowników Samsung, w którym nacisk położony był na stworzenie jak najlepszych warunków do integracji. Zrezygnowaliśmy z multimediów na rzecz muzyki (trzy różne cover bandy, Łąki Łan, Wilki) i masy atrakcji (flippery, fotobudki, karykatury, prosecco van, instaxy i inne).

Gala Rozdania Nagród Rocznych 2020 - ING TECH Poland

Coroczna wewnętrzna gala rozdania nagród zrealizowana online dla 2500 osób na 4 sceny, 11 kamer, 5 realizatorów i wóz transmisyjny. W gali wzięli udział Dorota Wellman, Marcin Prokop, Karol Strasburger i Joanna Jurga. Reżyseria Szymon Łosiewicz. 3 miesiące przed galą powstała autorska platforma www aktywizująca pracowników.

Podaj Zmianę. Wybiegnij z depresji. – BNP Paribas Polska

Bieg charytatywny non-stop ze szczytu Kasprowego Wierchu na Hel trwający ponad 90h. Zaangażowaliśmy 16 profesjonalistów zmieniających się przez 24h/dobę, aby pokryć całą trasę. Na trasie dołączyło do nas 500 osób, a kibicowało dużo więcej. Pokonane kilometry zostały przeliczone na fundusze na walkę z depresją.

Roche Xmas 2020 – Roche Polska sp. z o.o.

Wydarzenie online z 4 niezależnymi scenami w 3 obiektach w Polsce, 2000 widzów w 3 strefach czasowych (Polska, Malezja, Kanada), 3 równoległymi ścieżkami tematycznymi trwające nieprzerwanie 12h. Poza spotkaniami typu TownHall odbyło się kilkadziesiąt warsztatów, na które pracownicy zapisywali się poprzez dedykowaną platformę.

Lexus Hybrid Cuisine – Toyota Motor Poland (LEXUS)

3 dniowe wydarzenie z udziałem 8 kucharzy posiadających łącznie 10* Michellin ze spotkaniem prasowym i z młodymi polskimi kucharzami, kolacją degustacyjną dla 300 osób (30 kelnerów, 15 sommelierów, dedykowana kuchnia w podziemiach Ufficio Primo) oraz biletowany Food Market w Concept 13.

Realizacje online i offline

Zestawienie dla lat 2020 i 2021 r.

0

Online 2020 r.

0

Offline 2020 r.

0

Online 2021 r.

0

Offline 2021 r.

Zobacz nasz Showreel

Lista nagród od 2019

Rok 2019

 • 2019 MP Agencja Roku
 • 2019 MP Pozostałe Formy
 • 2019 MP Event Edukacyjny
 • 2019 MP Projekt CSR
 • 2019 Eventiada IRPA
  Grand Prix

Rok 2020

 • 2020 MP Agencja Roku
 • 2020 MP Pozostałe Formy
 • 2020 MP Event Celebracja
 • 2020 Golden Arrow wyróżnienie Experiential Marketing

Dodatkowe informacje o agencji

Niezależnie od sytuacji branży eventowej, od kilkunastu lat jesteśmy topową agencją regularnie nagradzaną w konkursach i cieszącą się zaufaniem klientów.

Unikalną wartością El Padre jest stabilność finansowa i strukturalna, która pozwala nam realizować nawet najśmielsze pomysły klientów czy naszej kreacji niezależnie od otoczenia rynkowego.

Nasi kluczowi Klienci

©2022. SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej. All Rights Reserved.