Zapraszamy do zapoznania się z raportem naszej agencji

Raport z działalności agencji

Agencja w liczbach

0 LAT

Na rynku

0 +

Zespół produkcji i kreacji eventowej

PLN 0

Przychód netto 2020 r.

PLN 0

Przychód netto 2021 r.

Słowo o agencji

Power to mieszanka energii, chęci działania i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu kreatywności z umiejętnością szczegółowego planowania wydarzeń i wyjazdów dla firm jesteśmy dla naszych Klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem oraz zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które regularnie korzystają z naszych usług. Agencja POWER to profesjonalny organizator wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji.

power-olga-krzeminska-zasadzka

Olga Krzemińska-Zasadzka

prezes zarządu

Kluczowy zespół

Olga Krzemińska-Zasadzka

prezes zarządu

Magdalena Jendyk

managing director

Core Business agencji

Agencja Power przekonuje najlepszych klientów jak Shell, Play, PGE, Polkomtel czy Ferrari Polska, że dobry event, czy wyjazd typu incentive jest prawdziwą marketingową rakietą. Organizuje największe w kraju konferencje, gale, wydarzenia sportowe i wyjazdy motywacyjne. Power koncentruje się wokół innowacji – w organizacji wydarzeń i wyjazdów chętnie sięga po najnowsze rozwiązania i oryginalne pomysły. Agencja była wielokrotnie nagradzana certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku i Polish Product. Zdobyła nagrodę Procon Awards, Tygrysy Biznesu, Gepard Biznesu, MP Power Awards oraz medal Meeting Planner. Power jest członkiem-założycielem SBE, członkiem SOIT, KAE przy Sar, SKKP oraz międzynarodowego stowarzyszenia site. Agencja POWER posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki o numerze 1279.

 

power-magdalena-jendyk

Magdalena Jendyk

managing director

Unikalne kompetencje agencji

Jesteśmy agencją eventową z doświadczeniem ponad 25 lat w organizacji wydarzeń. Dziś dostarczamy unikatowych rozwiązań w środowisku online. Dzięki licznej grupie partnerów technologicznych, a także know-how które zebraliśmy podczas licznych realizacji, jesteśmy w stanie wyprodukować niepowtarzalne i jednocześnie efektowne wydarzenie bazując na naszym profesjonalizmie i kompetencji. Naszym celem jest tworzenie wydarzeń ciekawych, jakościowych i skupiających uwagę widza. Dlatego stawiamy na produkcję w jakości telewizyjnej, opartej na dokładnym scenariuszu, odpowiednim doborze rozwiązań technologicznych i reżyserii.

power-olga-krzeminska-zasadzka

Olga Krzemińska-Zasadzka

prezes zarządu

TOP 6 naszych Eventów

Przedstawiamy nasze najlepsze eventy w latach 2019 - 2021 r.

Ferrari Corsa Baltica

• Ferrari Corsa Baltica to impreza, która zrzesza właścicieli samochodów marki Ferrari w Polsce.
• Trasa kawalkady tradycyjnie prowadzić będzie przez całą Polskę aby uroczyście zakończyć trasę nad morzem.
• Rodzinne spotkanie Ferrari było ucztą dla zmysłów, prawdziwym świętem dla entuzjastów włoskiej motoryzacji i wielbicieli dźwięku mocnych silników. Obok inżynieryjnych dzieł sztuki na dwóch i czterech kołach nie dało przejść się obojętnie. Widok tylu pięknych maszyn w jednym miejscu przyspieszał bicie serc wszystkich, niezależnie od płci i wieku. Co roku w imprezie bierze udział ok. 30 super aut.

Konferencja Online dla Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka

• Profesjonalne studio Online
• Idealnie dobrane animacje i grafiki
• Prelegenci z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w zakresie hodowli bydła
• Charyzmatyczny i profesjonalny prowadzący
• Quiz z nagrodami przeprowadzony w pełni interaktywnie
• Nasza autorska platforma eventowa, przygotowana specjalnie pod potrzeby klienta

Goodyear BLIMP

• Realizacja dla firmy Goodyear, podczas której po raz pierwszy na polskim niebie pojawił się legendarny sterowiec Goodyear BLIMP. Podczas trzydniowego wydarzenia, klienci firmy Goodyear mogli odbywać loty widokowe nad Wrocławiem.
• Naszym zadaniem była całościowa produkcja wydarzenia, obejmująca wszystkie elementy, począwszy od koncepcji, znalezienia miejsc, atrakcji towarzyszących wydarzeniu, hoteli, po całościową realizację i koordynację.
• Wydarzenie odbywało się w trzech przestrzeniach: Lotnisko Szymanów, gdzie zbudowaliśmy „Miasteczko Goodyear” i skąd startował sterowiec, Concordia Design – Sala Widok, przeznaczona na część konferencyjną, a także dach Concordia Design, przeznaczony na after party. Dodatkowo zaaranżowaliśmy recepcje w hotelach, w których spali uczestnicy wydarzenia.

Wyjazd Integracyjny

• 4 miasta, 4 dni, 2 zespoły Event Managerów. Choć było to wyzwanie logistyczne – stanęliśmy na wysokości zadania.
• Warsztaty kulinarne ze zwyciężczynią polskiej edycji Top Chefa podczas których nasi uczestnicy wyprodukowali 200 słoiczków z dżemami dla Domu Pomocy Społecznej w Lublinie.
• Grecka uczta z zorbą, tłuczeniem talerzy a następnego dnia moc atrakcji wodnych i warsztaty CSR’owe, podczas których uczestnicy stworzyli tablice sensoryczne dla Domu Samotnej Matki w Gdańsku
• Wieczorna impreza i wodne szaleństwo z warsztatami CSR’owymi, podczas których uczestnicy tworzyli budy dla psów ze schroniska w Celestynowie
• Kolacja z Dj’em na dachu Wrocławskiej Concordii Design i atrakcje wodne połączone z warsztatami CRS’owymi podczas których uczestnicy wykonali hotele dla owadów dla Zoo Wrocławskiego.

Ekspedycja do Dubaju

• Zobaczyliśmy Dubai Marinę z pokładu ekskluzywnego jachtu;
• Panoramiczne zwiedzanie Dubaju odbyło się z lotu ptaka, podczas lotów helikopterami;
• Safari po pustyni połączyliśmy z podziwianiem zachodu słońca w prywatnym obozie stworzonym na wydmach, przy lampce szampana;
• Podziwialiśmy Dubai Downtown z najwyższej platformy widokowej na 148 piętrze Burj Khaifa;
• Odwiedziliśmy też niedawno otwarte targi EXPO 2020 – aktualnie jedną z największych atrakcji Dubaju.
• Do tego świetne hotele i doskonałe restauracje.

Seria Webinarów

• Od kwietnia 2021 roku mamy przyjemność tworzyć i realizować cykliczne webinary dla Niemieckiego, Holenderskiego i Belgiskiego oddziału Essity.
• Łącznie od wiosny przeprowadziliśmy z olbrzymim sukcesem 20 spotkań, w którym łącznie wzięło udział 800 uczestników. To pokazuje, że w świecie eventów online jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia – a z tym nie mamy żadnych problemów!
• Nasza autorska platforma, specjalnie stworzone zakładki z produktami, materiałami do pobrania, czatem, opisem prelegentów, materiałami z poprzednich webinarów oraz quizami i wordcloudami (których wyniki pokazujemy live podczas spotkania) sprawiły, że spotkania online były przyjemne i pełne wiedzy oraz praktycznych informacji dla uczestników spotkań.
Tym, którzy twierdzą, że polskie agencje eventowe mogą działać jedynie na swoim rynku pokazujemy, że bardzo się mylą.

Realizacje online i offline

Zestawienie dla lat 2020 i 2021 r.

0

Online 2020 r.

0

Offline 2020 r.

0

Online 2021 r.

0

Offline 2021 r.

Zobacz nasz Showreel

Lista nagród od 2019 r.

 • Procon Awards
 • Solidna Firma
 • Eventex 2019, 2020, 2021
 • 100 najbardziej wpływowych osób w Polskiej turystyce 2019, 2020
 • Tygrysy Biznesu
 • MP Power Awards
 • Platynowy Certyfikat
  (Polish Product) Gepardy Biznesu
 • Nagroda Polskiego Internetu
 • Medal Meeting Planner

Przestrzeń na dodatkowe informacje

Agencja Power to zespół profesjonalistów, którzy od roku 1997 stopniowo zdobywają rynek marketingu eventowego. Entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i podróży z pasją i dynamiką podchodzą do każdego eventu. Organizują wyjątkowe wyjazdy typu incentive travel, wydarzenia sportowe, a także największe szkolenia, gale i konferencje w Polsce. Połączenie miłości do sportu i rywalizacji z innowacyjnymi i dynamicznymi metodami zarządzania oraz doświadczeniem przekłada się na eventy w najlepszym wydaniu. Według agencji dobrze zorganizowany event przede wszystkim jest zgodny z długofalową strategią marketingową klienta. Eventy organizowane przez agencję Power to emocje, technologia i wspaniała organizacja. Członkowie zespołu wierzą w to, że nic nie łączy ludzi lepiej niż razem przeżyta przygoda. Współpraca z agencją to oparta na wzajemnym szacunku i sympatii przygoda, której zwieńczeniem jest sukces pod postacią świetnie zorganizowanego, skutecznego i wypełnionego niespodziankami eventu. Power wie, jak przywiązać do siebie największych klientów. W jej portfolio znajdziemy takie firmy i marki jak Coca-Cola HBC Polska, PLAY, IKEA, Shell, UEFA, Polkomtel SA, Bosch, PWPW, SCA, PZU czy BRE Bank. Agencja była wielokrotnie nagradzana certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku i Polish Product. Zdobyła nagrodę PROCON Awards, Tygrysy Biznesu, Gepard Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards w kategorii Teambuilding/Outdoor. Power jest członkiem/założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej, członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej ok 2500 firm – Society for Incentive Travel Excellence /site/. Agencja POWER posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki województwa mazowieckiego o numerze 1279

Nasi kluczowi Klienci

©2022. SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej. All Rights Reserved.